Novinky

Výprodej skladu

Ahoj všichni!

vzhledem k tomu, že se nám blíží jaro, chystáme pro Vás jarní kolekci White Brothers, Anne Milton a Simply Mika. Některé kousky už můžete znát, jiné budou úplné novinky!

Zbylo nám ale ještě dost kousků ze starých kolekcí a tak jsme se rozhodli, že uděláme velký výprodej našich skladů. Všechny trička najdete nyní se slevou 50%, mikiny se slevou až 30%. Ve slevě jsou také hrnky, vaky a plátěnky. 

Pomozte nám udělat místo pro novou kolekci.

WB Team:)

Novoroční slevy jsou tu!

Ahoj všichni!

Přejeme Vám mnoho štěstí do roku 2023. Připravili jsme si pro Vás novoroční slevy! Do akčního zboží jsme zařadili téměř všechny White Brothers produkty (u některých zbývá už opravdu málo kusů) a také jsme zlevnili veškeré produkty Anne Milton merche.

 

Doufám, že vám touto akcí zpříjemníme start do nového roku!

 

Akce platí do 9.1. do 16.1. 2023.

 

White Brothers Team

Anne Milton a Simply Mika merch dostupný!

Ahoj všichni,

je to tady. Dlouho očekávaný prodej nových motivů je tady.

Od 4.12.2022 na našem e-shopu naleznete Anne Milton merch, který je vytvořen umělkyní @km.equiart, na kterém se nachází olejomalba vyobrazující Anne s Calvinem. A úplně poprvé merch Simply Miky, jehož motivem je její kůň Bert od @taly_art. Motiv je jemným zrcadlem Bertovy (koňské) krásy a majestátnosti.

Oba merche jsou zatím limitované počtem kusů.

Listopad Update

Ahoj všichni,

máme za sebou dva měsíce od spuštění e-shopu a už toho máme hodně za sebou. Kolekce White Brothers black edition, merch Anne Milton, který byl posledním merchem s Hagouškem, a také prodej Jezdeckého diáře, který byl první svého druhu a zájem o něj je obrovský! Proto bych Vám ráda připomněla, že zbývají poslední dva dny, kdy bude možné si diář zakoupit. 

V následujících dnech nás čeká velký drop nové kolekce. Bude se jednat o merch Anne Milton a úplně poprvé merch Simply Mika. Proto buďte bedliví, protože již brzy budou produkty na e-shopu.

Vítejte!

Ahoj všichni,

vítáme Vás na našem e-shopu whitebrothers.cz. Čekání bylo dlouhé a my jsme Vám neskutečně vděčné, že jste s námi měli tu trpělivost. Aktuálně pro Vás máme doprodej zboží, které se nechalo vyrobit na náš stánek v Lysé nad Labem na Výstavů kůň 2022. Váš zájem o merch během výstavy byl neskutečný (stejně jako celá akce - do teď ještě vstřebáváme ten neskutečný zážitek), takže některé kousky, které jste mohli vidět na stánku, na e-shopu nenajdete. Merch, který aktuálně naleznete na e-shopu je poslední svého druhu a po vyprodání už nebude možné ho u nás ani jinde zakoupit. Obnovovat budeme pouze některé kousky a už teď pro vás chystáme novinky, na které se můžete těšit už před Vánocemi. 

 

Děkujeme moc za Vaši podporu.

5 položek celkem
Zpět do obchodu