Novinky

Anne Milton a Simply Mika merch dostupný!

Ahoj všichni,

je to tady. Dlouho očekávaný prodej nových motivů je tady.

Od 4.12.2022 na našem e-shopu naleznete Anne Milton merch, který je vytvořen umělkyní @km.equiart, na kterém se nachází olejomalba vyobrazující Anne s Calvinem. A úplně poprvé merch Simply Miky, jehož motivem je její kůň Bert od @taly_art. Motiv je jemným zrcadlem Bertovy (koňské) krásy a majestátnosti.

Oba merche jsou zatím limitované počtem kusů.

Listopad Update

Ahoj všichni,

máme za sebou dva měsíce od spuštění e-shopu a už toho máme hodně za sebou. Kolekce White Brothers black edition, merch Anne Milton, který byl posledním merchem s Hagouškem, a také prodej Jezdeckého diáře, který byl první svého druhu a zájem o něj je obrovský! Proto bych Vám ráda připomněla, že zbývají poslední dva dny, kdy bude možné si diář zakoupit. 

V následujících dnech nás čeká velký drop nové kolekce. Bude se jednat o merch Anne Milton a úplně poprvé merch Simply Mika. Proto buďte bedliví, protože již brzy budou produkty na e-shopu.

Vítejte!

Ahoj všichni,

vítáme Vás na našem e-shopu whitebrothers.cz. Čekání bylo dlouhé a my jsme Vám neskutečně vděčné, že jste s námi měli tu trpělivost. Aktuálně pro Vás máme doprodej zboží, které se nechalo vyrobit na náš stánek v Lysé nad Labem na Výstavů kůň 2022. Váš zájem o merch během výstavy byl neskutečný (stejně jako celá akce - do teď ještě vstřebáváme ten neskutečný zážitek), takže některé kousky, které jste mohli vidět na stánku, na e-shopu nenajdete. Merch, který aktuálně naleznete na e-shopu je poslední svého druhu a po vyprodání už nebude možné ho u nás ani jinde zakoupit. Obnovovat budeme pouze některé kousky a už teď pro vás chystáme novinky, na které se můžete těšit už před Vánocemi. 

 

Děkujeme moc za Vaši podporu.

3 položek celkem
Zpět do obchodu